28. juulist 3. augustini 2018 Hispaanias Albacetes toimunud IANLSi (International Association of Neo-Latin Studies) XVII kongressi üldkogul valiti järgmiseks kolmeks aastaks assotsiatsiooni peasekretäriks Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse vanemteadur Kristi Viiding.

IANLS on asutatud 1971 Leuvenis ning koondab Euroopa, Ameerika ning Austraalia uuslatiniste. Organisatsiooni ülesandeks on edendada ladina keeles alates renessansiajast loodud kirjanduse uurimist. Organisatsioon avaldab kõrgetasemelisi artiklikogumikke, korraldab iga kolme aasta järel maailma uuslatinistide kongressi, pakub noortele uuslatinistidele erialaseid suvekoole ning annab välja assotsiatsiooni rajaja Josef IJsewijni nimelist preemiat parima varauusaegset ladinakeelset kirjandust käsitleva esmamonograafia eest. Organisatsiooni kuulub enam kui 300 uuslatinisti, sellega on liitunud 11 regiooni uuslatinistide organisatsioonid.

Kristi Viiding on assotsiatsiooni liige alates 2002, 2009-2012 oli ta IANLSi nominatsioonikomitee liige, 2009 kongressi plenaaresineja.