Viies Kirjandustänava festival toimub 11. septembril 2021 Kadriorus Koidula tänaval, mis on eriline kirjandusega seotud tänav. Ühes otsas asub Tammsaare muuseum, teises otsas Vilde muuseum ning tänava keskpaigas ootab teid festivalil Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus!

Pakume festivalil oma kõige uuemaid raamatuid kirjastuse hinnaga, mis tähendab, et vähemalt poole soodsamalt kui poes!

Näiteks soovitame kõigil rännuarmastajatel soetada viivitamatult raamatu „Omnibusega ümber Põhja- ja Kesk-Euroopa. Väike Skandinaavia reisisaatja“, mis hakkab raamatupoodidest otsa saama. Ajal, mil reisida on keeruline, annab see imeilus ja palju avastamist pakkuv raamat võimaluse rännata koos kirjanike Friedebert Tuglase ja Karl Ast Rumoriga mööda Euroopat ning olla osake ühest targast ja rõõmsast reisiseltskonnast. Pealegi oli nii Friedebert Tuglasel kui ka Karl Astil sel aastal ümmargune tähtpäev – 135!

Seekord oleme kutsunud festivalile kaasa ka Eesti Teaduste Akadeemia Kirjastuse, kes paneb huvilistele ostmiseks välja kõik oma teadusajakirjad: Proceedings of the Estonian Academy of Sciences, Estonian Journal of Earth Sciences, Estonian Journal of Archaeology, Oil Shale, Trames, Acta Historica Tallinnensia, Linguistica Uralica. Lisaks on neil müügiks valik kirjastuses publitseeritud raamatutest, mida raamatupoodidest enam ei leia.

Täpsem info ja festivali programm