Muuseumiööl, 20. mail kutsub Eesti Teaduste Akadeemia Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse muuseum külla, et rääkida kirjanikest ja spordist ning teha trenni.

 

MÖÖ programm

  • Kogu õhtu ainukordne Eesti Suusaliiduga koostöös sündinud võimalus pildistada end koos Eesti harrastussuusatamise isa Friedebert Tuglasega!
  • 19.00 Kirjandusteadlase Merlin Kirikali ettekanne „Kirjanikud ja musklid: sportlik eesti kirjandus 20. sajandi esimesel poolel“
  • 20.00 Spordiajakirjanik ja kaugushüppaja Mihkel Talivee õpetab kirjanike aias, kuidas kontorirott, sulesepp või koolilaps saab end kerge vaevaga vormis hoida. NB! Riietus sportlik!
  • 21.00 Muuseumiekskursioon
  • Jooksvalt toimuvad pisiekskursioonid ning testitakse muuseumi uut nutimängu.

 

Vaata ka meie muuseumiöö pildigaleriid!

 

Oluline lisainfo

Muuseumiööl on muuseum avatud kell 18.00–24.00.

Sissepääs Muuseumiööl on 1 euro. Kuni 8-aastased lapsed pääsevad muuseumi tasuta. Palun võtke kaasa sularaha: muuseumil ei ole hetkel kaardimakse võimalust (ehkki võibolla muuseumiöö ajaks tekib), ent sularaha eest on kohapeal võimalik soetada pilet ning põnevaid trükiseid igas vanuses lugejale ja suveniire. Ka kohvikus saab tasuda ainult sularaha eest!

NB! Muuseumiöö pilet aitab toetada muuseume, et pakkuda külastajatele öö eriprogramme, ekskursioone, kontserte, etendusi ja töötubasid.

Muuseumiööl, mille tänavune teema on „Öös on liikumist“, avavad oma uksed kümned muuseumid ja mäluasutused üle Eesti. Kogu programmiga saab tutvuda muuseumiöö lehel.

Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse muuseumiööd toetab Nõmme Linnaosa Valitsus.

Muuseumiööd aitasid meil ette valmistada